Lapačka Brian’s Net Zero 2 JR, bílá, Junior, Klasický gard

Lapačka Brian´s Net Zero 2 je druhou generací lapačky z řady Net Zero od kanadského výrobce brankářského vybavení Brian´s.... více informací »
Lapačka Brian’s Net Zero 2 JR
Značka: Brian’s
4 499 Kč
Více informací »
Lapačka Brian´s Net Zero 2 je druhou generací lapačky z řady Net Zero od kanadského výrobce brankářského vybavení Brian´s....

Lapačka Brian´s Net Zero 2 je druhou generací lapačky z řady Net Zero od kanadského výrobce brankářského vybavení Brian´s. Řada Net Zero je určená především pro mladé začínající brankáře, rekreační brankáře, nebo hokejbalisty.

Lapačka Brian´s Net Zero 2 je druhou generací lapačky z řady Net Zero od kanadského výrobce brankářského vybavení Brian´s. Řada Net Zero je určená především pro mladé začínající brankáře, rekreační brankáře, nebo hokejbalisty.

Lapačka Brian´s Net Zero 2 je lehká lapačka se skvělým designem. Rukavice má nejnižší možnou hmotnost a zároveň si zachovává výborné ochranné vlastnosti díky speciální HD pěně. Díky tomu budou pro tebe teď bomby do létající do vinglu lahůdkou! Koš tvořící tělo lapačky je dostatečně hluboký a výborně vytvarovaný. Díky tomu budou tvé zákroky jisté a rychlá rozehrávka není problém! Široký otvor pro ruku se po nasazení stáhne třemi pásky, a díky tomu tak lapačka dokonale padne s splyne s tvou rukou! Speciální materiál SBA zajistí, že ani když se ruka zpotí, nebude klouzat z ruky, ale bude na ní držet. Prodyšná tkaninaoblasti prstů zaručí pohodlí po celou dobu zápasu nebo tréninku! Pokud jsi brankář střední úrovně, který hledá lehké rukavicejednoduchým nastavením, lapačka Brian´s Net Zero 2 je pro tebe ideální volbou!


Tento kvalitní produkt Lapačka Brian’s Net Zero 2 JR, bílá, Junior, Klasický gard máte možnost nakoupit bezstarostně na našich stránkách v oblíbené sekci lapačky na hokej! Připravili jsme ještě další zboží ve zmiňované sekci za super ceny! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Brian’s dodává skvělé produkty za překvapivě výhodné ceny! Nakupujte výhoděn u nás. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů značky Brian’s. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento velmi žádaný produkt Lapačka Brian’s Net Zero 2 JR, bílá, Junior, Klasický gard od společnosti s výborným jménem Brian’s jednoduše pořídíte zde ve výhodné akci. Nyní pořídíte za 4 499 Kč.