Winnwell Síť do branky Winnwell Heavy Duty, Heavy Duty, 52″

Hokejová síť do branky WinnWell Heavy Duty(různé velikosti) vhodná pro všechny náročné tréninky střelby míčkem a pukem. Hokejová síť do branky... více informací »
Winnwell Síť do branky Winnwell Heavy Duty
Značka: Winnwell
690 Kč
Více informací »
Hokejová síť do branky WinnWell Heavy Duty(různé velikosti) vhodná pro všechny náročné tréninky střelby míčkem a pukem. Hokejová síť do branky...

Hokejová síť do branky WinnWell Heavy Duty(různé velikosti) vhodná pro všechny náročné tréninky střelby míčkem a pukem.

Hokejová síť do branky WinnWell Heavy Duty(různé velikosti) vhodná pro všechny náročné tréninky střelby míčkem a pukem. Její vysoká kvalita zajistí, že ji jen tak nějaká rána neroztrhne a vydrží ina několik náročných sezón.

Síť má bílou barvu. Konstrukce sítě zaručuje velmi jednoduchou aplikaci na bránu s libovolnou konstrukcí (velikostí). Při střelbě můžou být pužity  jak tréninkové míčky, tak klasické hokejové puky, které dělají jiným sítím problém.

Popis

Naše náhradní síť je ideální pro hráče, kteří chtějí upgradovat nebo nahradit síťovinu na stávajícím ocelovém nebo plastovém cíli.

Specifikace

Velikost:

36“,54″,52“,60“,72“

Materiál:

  Heavy Duty3 600-25 000D polyester

Zahrnuje:

struny a plastové vazby jsou součástí balení pro snadnou aplikaci na jakoukoli síť

 

Unikátní a oblíbený produkt Winnwell Síť do branky Winnwell Heavy Duty, Heavy Duty, 52" od skvělé značky Winnwell pohodlně seženete zde za výhodné peníze! Aktuálně za 690 Kč.