Lokty Winnwell AMP500 YTH (HARD), Dětská, L

Lokty WINNWELL AMP500 jsou základním modelem loktů určeny především pro začínající malé hráče nebo hobby hokejisty. Lokty... více informací »
Lokty Winnwell AMP500 YTH (HARD)
Značka: Winnwell
499 Kč
Více informací »
Lokty WINNWELL AMP500 jsou základním modelem loktů určeny především pro začínající malé hráče nebo hobby hokejisty. Lokty...

Lokty WINNWELL AMP500 jsou základním modelem loktů určeny především pro začínající malé hráče nebo hobby hokejisty.

Lokty WINNWELL AMP500 jsou základním modelem loktů určených pro začínající hráče ledního hokeje. Jedná se o levné, ale zároveň velmi kvalitní chrániče loktů, které jsou pohodlné, dobře padnou, ale zároveň poskytnou očekávanou ochranu. Označení HARD znamená, že chrániče jsou klasického zpracování z tvrdé skořepiny. Jedná se o oblíbené chrániče za nejlepší cenu! Lokty WINNWELL AMP500 jsou vybavené technologií CLEANSPORT NXT, která odér pouze nemaskuje, ale eliminuje ho a předchází jeho vytváření. To je z hlediska životnosti výstroje klíčové.

Kotva tabulky velikostí

 

Specifikace

Biceps: Pěna s jednou hustotou
Předloktí: Segmentové předloktí zesílené w/ PE (plastové) vložky
Popruhy: 2dílný páskovací systém – Elastický biceps a předloktí překrývají zámek popruh
Skořepina:  Spoje PE (plast) víčko
Tento vynikající výrobek Lokty Winnwell AMP500 YTH (HARD), Dětská, L od oblíbené značky se zárukou kvality Winnwell pohodlně seženete na našich stránkách teď právě extra výhodně! Zrovna nyní za cenu 499 Kč.