Warrior Brankářská hokejka Warrior Swagger Black SR, Senior, 26″, R

Brankářská hokejka  Warrior Swagger Black SR s extrémně nízkou hmotností, s optimálním vyvážením a se skvělými vlastnostmi a použitými... více informací »
Warrior Brankářská hokejka Warrior Swagger Black SR
Značka: Warrior
2 090 Kč
Více informací »
Brankářská hokejka  Warrior Swagger Black SR s extrémně nízkou hmotností, s optimálním vyvážením a se skvělými vlastnostmi a použitými...

Brankářská hokejka  Warrior Swagger Black SR s extrémně nízkou hmotností, s optimálním vyvážením a se skvělými vlastnostmi a použitými materiály.

Brankářská hokejka  Warrior Swagger Black SR s extrémně nízkou hmotností, s optimálním vyvážením a se skvělými vlastnostmi a použitými materiály.

Hokejka je vyrobena z nejkvalitnějšího finského dřeva, v kombinaci se speciální uretanovou pěnou, kompozitovými materiály, sklolaminátem a špičkovým ABS. Shaft hokejky je zpevněn sklolaminátovými pásy, je tak velmi odolný a přispívá k dobrému vyvážení hole. Příložník je konstruován ze speciální RIM uretanové pěny, která přispívá k velmi nízké hmotnosti hole a skvěle tlumí nárazy a minimaluzuje vibrace. Využití kompozitových materiálů přispívají také k vysoké trvanlivosti hole a  skvěle se ovladá. Patka hole je jednou z nejnamáhanější částí a proto je vyrobena ze špičkového  ABS plastu, který se jen mírně odírá. Čepel je na vnitřní straně  zesílená podélně umístěnými karbonovými pásky a tím je více odolná a dobře tlumí nárazy puku při dopadu.

Zlevněný kousek Warrior Brankářská hokejka Warrior Swagger Black SR, Senior, 26", R od výrobce s dlouholetou historií Warrior snadno získáte u nás nyní extra se slevou! Aktuálně stojí u nás 2 090 Kč.