Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 JR, bílá, Junior, Klasický gard

Vyrážečka vysoké kvality pro náročné brankáře, kteří hledají kvalitu „Optik“, ale nemohou si dovolit profi model. Povrch... více informací »
Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 JR
Značka: Brian’s
5 490 Kč
Více informací »
Vyrážečka vysoké kvality pro náročné brankáře, kteří hledají kvalitu „Optik“, ale nemohou si dovolit profi model. Povrch...

Vyrážečka vysoké kvality pro náročné brankáře, kteří hledají kvalitu „Optik“, ale nemohou si dovolit profi model.

Povrch vyrážečky je z tradicí prověřené Jenpro kůže, která už v minulosti prokázala svou vysokou odolnost – nejlepší cesta jak dosáhnout nejvyšší kvality a nevybrakovat svou peněženku. Vysoký důraz při výrobě byl kladen na pohodlí a odolnost dlaně. Ta je vyrobena ze silného a odolného materiálu pro vyšší životnost, což je v oblasti, kde brankář drží hůl nezbytné. Postranní ochrana je tvořena superlehkými pěnami, které zajišťují dokonalou ochranu a udržují vyrážečku stále lehkou pro rychlé pohyby. Vyrážečku lze také v několika oblastech perfektně přizpůsobit svým potřebám, jednou z nich jsou i prsty, vyrážečka tak vyhovuje všem různým stylům chytání, aniž by bylo potřeba speciálních úprav. Vyrážečka Brian´s Optik 9.0 určitě nezklame ani náročné brankáře!

Tento akční produkt Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 JR, bílá, Junior, Klasický gard jde nakoupit právě nyní tu ve známé sekci vyrážečky na hokej. Nyní pořídíte ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky za skvělou cenu. V očích zákazníků populární značka Brian’s vám poskytuje špičkové zboží. za parádní cenu! Udělejte radost sami sobě. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od značky Brian’s. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 JR, bílá, Junior, Klasický gard od známé kvalitní značky Brian’s máte možnost dostat ještě dnes výhodně. Nyní za 5 490 Kč.