Betony Vapor Hyperlite Sr

Seniorské brankářské betony Bauer Vapor Hyperlite, které jsou dostupné buď v bílé, nebo v některé z barevných variant. Tento model posouvá... více informací »
Betony Vapor Hyperlite Sr
Značka: Bauer
59 999 Kč
Více informací »
Seniorské brankářské betony Bauer Vapor Hyperlite, které jsou dostupné buď v bílé, nebo v některé z barevných variant. Tento model posouvá...

Seniorské brankářské betony Bauer Vapor Hyperlite, které jsou dostupné buď v bílé, nebo v některé z barevných variant. Tento model posouvá možnosti betonů na zcela novou úroveň, při jejich výrobě byly použité nejmodernější technologie současnosti. Jsou tak dělané na míru profesionálním gólmanům. Hned po prvním nasazení betonů Hyperlite si všimnete jejich nízké hmotnosti – díky novému chrániči kolene Stabiliflex jsou o 2 % lehčí než předchozí model 2X PRO. Kolenní chránič navíc poskytuje o 25 % větší pružnost než koleno Stabilislide. U těchto betonů vás nadchne novinka v podobě nové pěny REBOUND BOOST CORE. Ta brankáři zajišťuje extra rychlý odraz puku a zároveň pružnější a lehčí jádro chrániče. Model Vapor Hyperlite dostal do výbavy ještě balanční destičku Balance Plate, což je polštářek v oblasti lýtka. Gólmanovi přinese doposud nevídanou rovnováhu a ideální pokrytí ledu během přesunů v brankovišti. Jestli si potrpíte na vzhled své výstroje, nadchne vás také grafika a design těchto betonů.

Tento oblíbený produkt Betony Vapor Hyperlite Sr od společnosti se zárukou kvality Bauer máte možnost sehnat právě zde levně! V současnosti za 59 999 Kč.