Holeně Vapor 3X Jr

Chrániče holení Vapor 3X ve variantě Junior, které si také můžete pořídit ve variantách Senior a Intermediate. Jsou určené... více informací »
Holeně Vapor 3X Jr
Značka: Bauer
1 999 Kč
Více informací »
Chrániče holení Vapor 3X ve variantě Junior, které si také můžete pořídit ve variantách Senior a Intermediate. Jsou určené...

Chrániče holení Vapor 3X ve variantě Junior, které si také můžete pořídit ve variantách Senior a Intermediate. Jsou určené soutěžním hráčům, kteří chodí na led jen několikrát týdně a hledají ideální vyvážení mezi ochranou, komfortem a pohyblivostí. Tyto holeně charakterizuje tvarovaná výstelka Deep Fitting EDL s ochranou X-Lite. Ta výborně kopíruje nohu hráče a jakékoliv pohyby v holeni jsou tedy maximálně přirozené. Chránič navíc bude celou dobu držet přesně tam, kam jej umístíte, a to díky speciálním upínacím páskům – můžete tak bez obav podávat nejlepší výkony. Vaše bezpečí si vezme na starost boční chránič lýtka pro ochranu před sekáním a tvrdými střelami. Protože jsou holeně Vapor 3X moderní, mají také podšívku THERMOMAX pro odvod veškerého potu i zápachu. Tento model holení vás potěší i působivým designem, který na první pohled připomíná výstroj pro elitní hráče. Zcela speciální design pak dostala juniorská varianta. Zlevněný produkt můžete najít rovnou u nás zařazený v sekci holeně! Nyní můžete koupit ještě další kusy ze zmíněné rubriky jednoduše online! Významný dodavatel Bauer dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní sortiment.. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od výrobce Bauer. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Holeně Vapor 3X Jr od společnosti Bauer jednoduše můžete sehnat tady nyní v akci. Ve skvělé akci za 1 999 Kč.