Kolečka Undercover Blank Team (1ks), 86A, 110

Undercover (UC Undercover) je přední značkou urban, freestyle a aggresive koleček. Undercover (UC Undercover) je přední značkou... více informací »
Kolečka Undercover Blank Team (1ks)
Značka: Powerslide
405 Kč
Více informací »
Undercover (UC Undercover) je přední značkou urban, freestyle a aggresive koleček. Undercover (UC Undercover) je přední značkou...

Undercover (UC Undercover) je přední značkou urban, freestyle a aggresive koleček.

Undercover (UC Undercover) je přední značkou urban, freestyle a aggresive koleček. Můžete slidovat, skákat, nebo prostě bruslit. Kolečka jsou vyrobena z nejkvalitnějšího amerického PU pro vysokou rychlost a otěruvzdornost s odolným hubem pro maximální stabilitu.

Neodolatelný kousek máte možnost získat také tady na našem webu ve známé rubrice fsk! Vyhledejte si ještě další produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další kvalitní zboží značky Powerslide. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární výrobce Powerslide vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní produkty.! Nabídka platí do vyprodání zásob.

Kvalitní a žádaný produkt Kolečka Undercover Blank Team (1ks), 86A, 110 od populární značky Powerslide máte možnost koupit momentálně na webu za parádní cenu. V současnosti pořídíte za cenu 405 Kč.