Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard YTH, Dětská, M

Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard kvalitní a velmi pohodlné funkční triko  s vestavenou ochranou krku a dlouhými rukávy.... více informací »
Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard YTH
Značka: Winnwell
1 590 Kč
Více informací »
Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard kvalitní a velmi pohodlné funkční triko  s vestavenou ochranou krku a dlouhými rukávy....

Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard kvalitní a velmi pohodlné funkční triko  s vestavenou ochranou krku a dlouhými rukávy.

Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard kvalitní a velmi pohodlné funkční triko  s vestavenou ochranou krku a dlouhými rukávy.

Triko je vyrobeno z kvalitního funkčního a rychleschnoucího materiálu, který výborně odvádí vlhkost, pomáhá regulovat teplotu těla a tím zaručuje příjemnější pocit při hře. Má přiléhavý střih a vyšší stojáček u krku. Je ideální jako první vrstva pro sportovní využití. Nastavitelný límec pro vlastní pohodlí.

Popis:

Certifikace BNQ/CE, vestavěná ochrana krku, nastavitelný límec, vlákna DuPont KELVAR(ochrana proti prořezání)

Velikost YTH:

  • XS – hrudník 24″ – 26″ / Krk 10″-12,5″
  • S –   hrudník 26″-29″ / Krk 12″-14″
  • M – hrudník 29″-32″ / Krk 12″-14″
  • L –   hrudník 32″-34,5″ / Krk 13,5″ – 15,5″
  • XL – hrudník 34,5″-35,5″ / Krk 13,5″-15,5″
Tento kvalitní a levný produkt Triko s nákrčníkem Winnwell Neck Guard YTH, Dětská, M od značky s dobrým jménem Winnwell seženete momentálně v naši nabídce za akční cenu! Na našich stránkách za 1 590 Kč.