Páska na brankářskou čepel Blue Sports Blade Tape, bílá

Blade Tape je profesionální páska na čepel hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní... více informací »
Páska na brankářskou čepel Blue Sports Blade Tape
Značka: Blue Sports
520 Kč
Více informací »
Blade Tape je profesionální páska na čepel hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní...

Blade Tape je profesionální páska na čepel hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní pásku, výhodou je její vysoká životnost, snadné lepení pouze po stranách čepele a vysoká kotrola nad pukem při hře.

Blade Tape je profesionální páska na čepel hráčské hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní pásku, výhodou je její vysoká životnost, snadné lepení pouze po stranách čepele a vysoká kotrola nad pukem při hře. Páska je vyrobena ze speciální gumy, takže nenasává vodu, nenamrzá a tudíž se nezvyšuje hmotnost čepele.

Unikátní kousek Páska na brankářskou čepel Blue Sports Blade Tape, bílá od společnosti s úžasnou pověstí Blue Sports pohodlně získáte zde za výborné peníze. Nyní lze objednat jen za 520 Kč.