Brusle Supreme S35 Int

Brusle Supreme S35 kategorie intermediate jsou kvalitní a komfortní brusle, které lze používat i pro výkonnostní hokej. Ve své cenové hladině nenajde... více informací »
Brusle Supreme S35 Int
Značka: Bauer
3 499 Kč
Více informací »
Brusle Supreme S35 kategorie intermediate jsou kvalitní a komfortní brusle, které lze používat i pro výkonnostní hokej. Ve své cenové hladině nenajde...

Brusle Supreme S35 kategorie intermediate jsou kvalitní a komfortní brusle, které lze používat i pro výkonnostní hokej. Ve své cenové hladině nenajde tento model z hlediska kvality provedení a použitých materiálů konkurenci. Skelet brusle je vyroben z 3D POLY CARB, který kromě působivého designu nabízí i vyšší flexibilitu a pohodlí. Jazyk 30 oz s integrovaným tkaným chráničem nártu poskytuje komfort a ochranu. Nůž „S“ STAINLESS STEEL nabízí skvělou výkonnost a odolnost. Brusle jsou nabízeny pouze v tradičních velikostech a šířce D. FLEX u těchto bruslí je 40 jedná se tak o nejměkčí brusle v této kategorii, ve kterých lze hrát výkonnostní hokej.

Hodně žádaný kousek Brusle Supreme S35 Int od spolehlivého výrobce Bauer můžete získat tady teď právě ve výhodné akci! Aktuálně stojí u nás 3 499 Kč.