Páska gripová Pro Style RenFrew, červená, 9mx36mm

Hokejová páska na rukojeť Renfrew  Pro Style. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 9m.... více informací »
Páska gripová Pro Style RenFrew
Značka: RenFrew
89 Kč
Více informací »
Hokejová páska na rukojeť Renfrew  Pro Style. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 9m....

Hokejová páska na rukojeť Renfrew  Pro Style. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 9m.

Hokejová páska na rukojeť Renfrew Pro Style. Oblíbený grip/omotávka na rukojeť hole. Hokejová páska o rozměrech 36mm x 9m. Renfrew – nejlepší hokejové pásky, které maximálně ochrání vaši hokejku, popřípadě udrží chrániče na správném místě. Díky špičkové kvalitě a výborným vlastnostem používá pásky Renfrew většina profesionálních týmů v Severní Americe.

Tento kvalitní a levný výrobek Páska gripová Pro Style RenFrew, červená, 9mx36mm najdete bez problémů tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice pásky a omotávky! Vyberte si unikátní produkty z této známé sekce z pohodlí domova. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na další kvalitní zboží od výrobce RenFrew. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka RenFrew pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní sortiment. za super peníze!

Tento zlevněný kus Páska gripová Pro Style RenFrew, červená, 9mx36mm od našeho předního výrobce RenFrew pohodlně seženete momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena 89 Kč.