Ramena Winnwell AMP500 SR, Senior, M

Ramena WinnWell AMP500 jsou kvalitní hokejová ramena pro začínající hokejisty a nenáročné amatérské hráče. Ramena WinnWell... více informací »
Ramena Winnwell AMP500 SR
Značka: Winnwell
1 559 Kč
Více informací »
Ramena WinnWell AMP500 jsou kvalitní hokejová ramena pro začínající hokejisty a nenáročné amatérské hráče. Ramena WinnWell...

Ramena WinnWell AMP500 jsou kvalitní hokejová ramena pro začínající hokejisty a nenáročné amatérské hráče.

Ramena WinnWell AMP500 jsou kvalitní hokejová ramena pro začínající hokejisty a nenáročné amatérské hráče. Model je novinkou pro sezonu 2016/2017.

Kotva tabulky velikostí

 

Chránič ramen poskytne potřebnou ochranu pro hokej na amatérské úrovni.Oblast bicepsu ochrání anatomicky tvarovaný chránič, velikost se nastaví za pomocí širokého suchého zipu. Hrudní kost je chráněna díky zesílenému vyztužení v oblasti hrudníku. Ramena jsou navržena tak, aby nebránila v pohybu, pomocí technologie Cleansport NXT, tato patentovaná technologie dokáže bezpečně odstranit zápach z hokejové výstroje.

 

 Popis:

Ramenní chránič:

Krytá konstrukce víčka

Hrudní kost:

HD pěna + PE vložka

Páteř:

Pěna se střední hustotou + PE vložka

Přední boční panely:

Pěna se střední hustotou

Zadní ledvinové panely:

Pěna se střední hustotou

Biceps :

Lisovaná součástka

Materiál:

HD pěna

Technologie  zápachu:

 NXT


Tento akční produkt je k sehnání ještě na webu zařazený v sekci ramena! Nyní si můžete pořídit akční produkty z této populární sekce za skvělou cenu.

Tento vynikající produkt Ramena Winnwell AMP500 SR, Senior, M s pečetí kvality od značky Winnwell je dostupný tady a teď právě výhodně. Nabídka od 1 559 Kč.