Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR, Senior, 95, R, PS119

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR - kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.... více informací »
Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR
Značka: Winnwell
2 899 Kč
Více informací »
Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR - kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží....

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR – kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR – kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.

Popis:

Odolná a zároveň velice lehká hokejka s hmotností 485 gramů v atraktivním černém designu. Hokejka Winnwell Q9 PRO má oproti vyšším modelům (Q13, Q11) užší shaft, proto je velmi příjemná do ruky, k tomu dopomáhá kvalitní grip po celé délce shaftu, hokejka tak neklouže v rukách. Oproti předchozím modelům je čepel zase o něco tužší, což zaručí pohotovou střelu. Mezi největší přednosti hokejky Winnwell Q9 PRO pak patří její odolnost s velmi nízkou váhou.

Detail:

  • shaft: gripová úprava
  • čepel: Carbon/uhlík
  • určení: poloprofesionální a nároční amatérští hráči
  • hmotnost: 495 gramů (SR model)


Tento kvalitní a levný produkt Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR, Senior, 95, R, seženete taky tu na webu v oblíbené sekci kompozitové hokejky. Prozkoumejte unikátní kusy z této známé kategorie za nejlepší ceny. Populární značka Winnwell nabízí kvalitní výrobky.. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. U nás najdete další kvalitní zboží od dodavatele Winnwell. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR, Senior, 95, R, PS119 od výrobce se skvělou pověstí Winnwell snadno získáte momentálně trvale výhodně! Za bezkonkureční cenu 2 899 Kč.