Girdle Winnwell RH Roller Girdle Premium SR, Senior, XL

Girdle WINNWELL RH Roller Premium SR  profesionální vnitřní kalhoty vhodné jak pro hokejisty ledního hokeje nebo inline hokeje, tak... více informací »
Girdle Winnwell RH Roller Girdle Premium SR
Značka: Winnwell
2 699 Kč
Více informací »
Girdle WINNWELL RH Roller Premium SR  profesionální vnitřní kalhoty vhodné jak pro hokejisty ledního hokeje nebo inline hokeje, tak...

Girdle WINNWELL RH Roller Premium SR  profesionální vnitřní kalhoty vhodné jak pro hokejisty ledního hokeje nebo inline hokeje, tak pro rozhodčí.

Girdle WINNWELL RH Roller Premium SR  profesionální vnitřní kalhoty vhodné jak pro hokejisty ledního hokeje nebo inline hokeje, tak pro rozhodčí.

Girdle WINNWELL RH Roller Premium jsou vyrobené z elastického a velmi prodyšného materiálu. Vycpávky kalhot jsou vytvořeny ze speciální tvrzené pěny a v nejvíce namáhaných místech jsou navíc použity výztuhy z PE plastových vložek. V přední části je samostatný suspenzor. Pro dokonalé stažení slouží pásek v oblasti pasu a suchý zip v oblasti stehna, který slouží ke stažení nohavic.

Popis:

  • Lehké flexibilní materiály pro maximální pohodlí
  • Perforované pěny chrání spodní část těla
  • Odnímatelné a nastavitelné ledviny, kostrč a stehenní podložky poskytují skvělou ochranu
  •  Kompresní
  • Pásek v oblasti pasu a suchý zip v oblasti stehna

 

Unikátní a oblíbený výrobek Girdle Winnwell RH Roller Girdle Premium SR, Senior, XL je dostupný v pohodě tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice kalhoty! Nyní získáte ještě další zboží ze zmíněné rubriky za výborné peníze! Oblíbený dodavatel Winnwell má k dispozici skvělé zboží za mimořádně nízké ceny. Však to vidíte sami!

Kvalitní a levný kousek Girdle Winnwell RH Roller Girdle Premium SR, Senior, XL od dodavatele kvalitních produktů Winnwell získáte zde za super peníze. Levně za cenu 2 699 Kč.