Helma CCM Fitlite 90 SR, modrá, Senior, L, 57-62cm

Helma CCM Fitlite 90 SR– určená pro pro poloprofesionální a profesionální hráče, helma poskytuje dokonalou ochranu hlavy.  ... více informací »
Helma CCM Fitlite 90 SR
Značka: CCM
2 844 Kč
Více informací »
Helma CCM Fitlite 90 SR– určená pro pro poloprofesionální a profesionální hráče, helma poskytuje dokonalou ochranu hlavy.  ...

Helma CCM Fitlite 90 SR– určená pro pro poloprofesionální a profesionální hráče, helma poskytuje dokonalou ochranu hlavy.
 

Helma CCM Fitlite 90 SR– určená pro pro poloprofesionální a profesionální hráče, helma poskytuje dokonalou ochranu hlavy. 
Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Zásluhou technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu nárazu, použitý chránič si poradí i při tvrdém nárazu.
  • Použitá měkká výstelka rozloží energii a pevnější části absorbují silnější otřesy, pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.
  • Zcela nová pěna I.Q.Shion Foam vyplnila vycpávky uvnitř helmy a zaručí k pohodlnému nošení  a ochraně hlavy.
  • Helma je vybavena technologií Microdial pro snadné a bezpečné přizpůsobení velikosti.
  • Velikost se nastavuje pomocí kolečka v zadní části helmy.
  • Helma je tvořena lehkou, ale extrémně pevnou PE skořápkou, která vydrží i ty nejtvrdší nárazy .

Tento velmi žádaný kousek Helma CCM Fitlite 90 SR, modrá, máte možnost dostat bezstarostně tady a teď na našem webu v sekci helmy! Podívejte se na ještě jiné produkty z naší sekce ve výhodné akci.

Tento vynikající výrobek Helma CCM Fitlite 90 SR, modrá, Senior, L, 57-62cm od skvělé značky CCM pohodlně dostanete u nás nyní za výhodné peníze! Nyní můžete mít za 2 844 Kč.