Měrka na sklon nožů Sparx Edge Checker

Nejpřesnější kontrola rovnosti nože na trhu. Brousíte-li doma sami, v obchodě, nebo jste hráč, či rodič hokejisty, který se... více informací »
Měrka na sklon nožů Sparx Edge Checker
Značka: Sparx
3 999 Kč
Více informací »
Nejpřesnější kontrola rovnosti nože na trhu. Brousíte-li doma sami, v obchodě, nebo jste hráč, či rodič hokejisty, který se...

Nejpřesnější kontrola rovnosti nože na trhu.

Brousíte-li doma sami, v obchodě, nebo jste hráč, či rodič hokejisty, který se zajímá o kvalitu svého vybavení, tento nástroj vám odhali jak rovné máte hrany svých bruslí.

Měří rozdíl výšky hrany jednotlivých stran nože s přesností 0,01mm


Kvalitní a oblíbený produkt Měrka na sklon nožů máte možnost najít lehce tu na našich stránkách v populární kategorii broušení bruslí. Připravili jsme parádní produkty z této oblíbené kategorie za skvělou cenu! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na více skvělých produktů od výrobce Sparx. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Sparx pro své zákazníky dodává vynikající výrobky za parádní ceny.

Kvalitní a levný kus Měrka na sklon nožů Sparx Edge Checker od výrobce Sparx snadno seženete právě teď za zcela nejnižší cenu. Nyní za akční cenu 3 999 Kč.