Triko Winnwell RH Padded Shirt Basic SR, Senior, S

Triko WinnWell Padded Basic lze využít jako hlavní ochranu například během inline hokeje nebo hokejbalu. Triko WinnWell Padded Basic... více informací »
Triko Winnwell RH Padded Shirt Basic SR
Značka: Winnwell
1 549 Kč
Více informací »
Triko WinnWell Padded Basic lze využít jako hlavní ochranu například během inline hokeje nebo hokejbalu. Triko WinnWell Padded Basic...

Triko WinnWell Padded Basic lze využít jako hlavní ochranu například během inline hokeje nebo hokejbalu.

Triko WinnWell Padded Basic lze využít jako hlavní ochranu například během inline hokeje nebo hokejbalu.

Potěší zejména všechny hokejisty, kteří se chtějí při sportování cítit nejen komfortně, ale i v bezpečí. Materiál je z pružného materiálu, takže se přizpůsobí postavě. Triko disponuje měkkým zpevněním v oblasti ramen, hrudníku a zad. Hlavně v místech, kde hokejisté potřebují cítit jistotu. Triko je komfortnískvěle padne a je prodyšné.

Popis:

Přiléhavý střih(přizpůsobí se každé postavě), prodyšný materiál, měkké zpevnění v důležitých oblastech,komfortní

Specifikace:

  • Lehký strečový materiál s ochranou proti vlhkosti na hrudi a zádech
  • Perforovaná pěna na rukávech dodává ochranu a nabízí proudění vzduchu v podpaží
  • Velikost:

S (hrudník 38″-39,5″)

M (hrudník 41″-42,5″)

L (hrudník 44″-45,5″)

XL(hrudník 47″-48,5″)

Oblíbený a akční produkt je k získání prostě tady a teď na našem webu v populární rubrice kalhoty. Pořiďte si ještě podobné zboží z naší rubriky za nejlepší ceny. Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další zboží od výrobce Winnwell. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Winnwell prodává špičkové zboží.!

Žádaný produkt Triko Winnwell RH Padded Shirt Basic SR, Senior, S od odblíbeného výrobce Winnwell snadno naleznete nyní napořád výhodně. Levně za 1 549 Kč.