Sher-Wood Taška Sher-wood Project 8 Carry JR, Junior, M, červená

taška bez koleček Sher-wood Carry Bag. Lehká taška na hokejovou výstroj s velkým úložným prostorem a řadou bočních kapes. Nová hokejová taška... více informací »
Sher-Wood Taška Sher-wood Project 8 Carry JR
Značka: Sher-Wood
1 399 Kč
Více informací »
taška bez koleček Sher-wood Carry Bag. Lehká taška na hokejovou výstroj s velkým úložným prostorem a řadou bočních kapes. Nová hokejová taška...

taška bez koleček Sher-wood Carry Bag. Lehká taška na hokejovou výstroj s velkým úložným prostorem a řadou bočních kapes.

Nová hokejová taška bez koleček Sher-wood Carry Bag SR. Lehká taška na hokejovou výstroj s velkým úložným prostorem a řadou bočních kapes. je vyrobena z pevného nylonu. Široké popruhy pro snadné přenášení. Přední a boční kapsy otevírání horního panelu ve tvaru písmene U. Na boční straně tašky jsou dvě kapsy určene pro oddělené uložení bruslí. Další dvě oddělené kapsy jsou také na koncích tašky. Ideální volba pro každého vyznavače carry bagů.  Rozměry senior: 102 x 41 x 41 cm

Vynikající produkt Sher-Wood Taška Sher-wood Project 8 Carry JR, Junior, M, červená originál od výrobce Sher-Wood jednoduše můžete sehnat právě teď skutečně levně! V akci za cenu 1 399 Kč.