Hokejka Sher-wood Playrite 0 YTH, Dětská, 20, L, PP26

Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny.... více informací »
Hokejka Sher-wood Playrite 0 YTH
Značka: Sher-Wood
1 299 Kč
Více informací »
Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny....

Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny.

Značka Sher-wood připravila pro sezónu 2019/20 novinku v podobě řady Playrite. Hole přizpůsobené zejména dětem a naplno tak rozvíjejí jejich schopnosti. Hokejky Playrite jsou dokonale pružné, lehké a především odolné.Velkou výhodou hokejek Playrite je jejich nepogripovaný povrch, což je u dětí důležité, jelikož se naučí držet hokejku v místech, kde je to potřeba a nebudou tak hokejku držet stále ve stejném místě.  Speciální technologie Spear Shaft v oblasti čepele a krčku hole dodává hokejce dokonalý cit. Hokejky Playrite jsou tak dokonalou volbou pro všechny mladé hokejisty.

Kvalitní produkt Hokejka Sher-wood Playrite 0 YTH, Dětská, 20, L, PP26 od přední společnosti Sher-Wood můžete dostat u nás právě za skvělou cenu. Nyní získáte od 1 299 Kč.