Kalhoty Winnwell AMP700 SR, červená, Senior, S

Hokejové kalhoty WinnWell AMP700 jsou kvalitní kalhoty určené náročnějším amatérským hokejistům. Hokejové kalhoty WinnWell... více informací »
Kalhoty Winnwell AMP700 SR
Značka: Winnwell
3 459 Kč
Více informací »
Hokejové kalhoty WinnWell AMP700 jsou kvalitní kalhoty určené náročnějším amatérským hokejistům. Hokejové kalhoty WinnWell...

Hokejové kalhoty WinnWell AMP700 jsou kvalitní kalhoty určené náročnějším amatérským hokejistům.

Hokejové kalhoty WinnWell AMP700 jsou kvalitní kalhoty určené náročnějším amatérským hokejistům.

Kotva tabulky velikostí

 

Kalhoty jsou navrženy tak, aby neomezovaly při pohybu a naopak poskytly pohodlí při každé herní situaci. Velikost si snadno nastavíte za pomocí tkaničky a umělohmotného popruhu. Délka kalhot jde navíc prodloužit asi o 2,5 cm. Vnější materiál je z kvalitního a odolného 400D polyesteru. Části zad a boků jsou chráněny pomocí vnitřní výstelky, která vás ochrání. Stehna jsou stejně tak opatřena kvalitní výstelkou a páteř chrání prodloužený anatomicky tvarovaný chránič. Při výrobě je použita technologie Cleansport NXT. Pro dokonalé potlačení nežádoucího zápachu výstroje je použita patentovaná technologie, která dokáže bezpečně a zdravotně nezávadně odstranit zápach z hokejové výstrojeSamočistící schopnost funguje po celou dobu životnosti chráničů.

Použití technologie NXT je naprosto ekologicky nezávadné a nezatěžuje životní prostředí.

Specifikace:

400D vnější plášť odvětrává zadní část

Prémiová ochrana páteře

Nastavitelný vnitřní pás

Zesílený kyčelní proužek

Elastické nohy klínky s plisovanými zipy

Prodloužení (+1″ na délku)

Tento kvalitní a levný produkt Kalhoty Winnwell AMP700 SR, červená, Senior, S naleznete ještě tady na stránkách v sekci kalhoty & girdle! Získejte zlevněné produkty z naší rubriky ve výprodejové akci. Tato značka Winnwell svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží. za mimořádně nízkou cenu. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. To však není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce více kousků od značky Winnwell. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Kalhoty Winnwell AMP700 SR, červená, Senior, S od výrobce s dobrým jménem Winnwell snadno můžete sehnat již dnes v akci. Nyní zakoupíte za 3 459 Kč.