Holeně Winnwell AMP500 SR, Senior, 15″

Hokejové holeně Winnwell AMP500  jsou oblíbené hokejové chrániče určené pro amatérské a  hobby hráče. Hokejové holeně... více informací »
Holeně Winnwell AMP500 SR
Značka: Winnwell
1 519 Kč
Více informací »
Hokejové holeně Winnwell AMP500  jsou oblíbené hokejové chrániče určené pro amatérské a  hobby hráče. Hokejové holeně...

Hokejové holeně Winnwell AMP500  jsou oblíbené hokejové chrániče určené pro amatérské a  hobby hráče.

Hokejové holeně Winnwell AMP500  jsou oblíbené hokejové chrániče určené pro amatérské a  hobby hráče.

Součástí chráničů je anatomicky tvarovaný výlisek s bočním žebrováním v oblasti holenní kosti. Oblast kolene je z tvrzeného plastu, lýtka jsou pak chráněna tvrzenou pěnou, které utlumí nárazy. Holeně si připnete díky širokému pásu se suchým zipem v oblasti lýtka a menším páskem pod kolenem.

Pro potlačení nežádoucího zápachu výstroje je použita patentovaná technologie Winnwell Cleansport NXT. Tato patentovaná technologie dokáže bezpečně a zdravotně nezávadně odstranit zápach z hokejové výstroje.

Použití technologie NXT je naprosto ekologicky nezávadné a nezatěžuje životní prostředí.

Kotva tabulky velikostí

 

Specifikace

Koleno:

Základní vrstva s jednou hustotou, PE (plastová) krytka

Materiál:

Plastová tvrzená vnější skořepina s výlisky

 

Základní vrstva s prodlouženou pěnovou částí v oblasti lýtka

Krytka kopule/kolenní křídlo:

N/a

Popruhy:

Dvoudílný páskovací systém – elastický pásek se suchým zipem kolem kolena a elastický lýtkový popruh

Liniové:

Kartáčovaná nylonová podšívka s komfortním polstrováním

 

 

Kontrola zápachu:

NXT

Zcela unikátní kus Holeně Winnwell AMP500 SR, Senior, 15″ je k dispozici pohodlně tady na stránkách umístěný v sekci chrániče. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce Winnwell. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Dodavatel Winnwell dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní produkty za parádní cenu.

Výjimečný a žádaný výrobek Holeně Winnwell AMP500 SR, Senior, 15" od známého výrobce Winnwell máte možnost získat tady v bezva akci! Nabídky od 1 519 Kč.