Winnwell Hokejová čepel Winnwell Q5 SR, Senior, R, PS119

Čepel WinnWell Q5 SR  je kvalitní čepel určená pro hobby hráče, ale i poloprofesionální hráče ledního hokeje nebo hokejbalu. Čepel WinnWell Q5... více informací »
Winnwell Hokejová čepel Winnwell Q5 SR
Značka: Winnwell
1 049 Kč
Více informací »
Čepel WinnWell Q5 SR  je kvalitní čepel určená pro hobby hráče, ale i poloprofesionální hráče ledního hokeje nebo hokejbalu. Čepel WinnWell Q5...

Čepel WinnWell Q5 SR  je kvalitní čepel určená pro hobby hráče, ale i poloprofesionální hráče ledního hokeje nebo hokejbalu.

Čepel WinnWell Q5 SR  je kvalitní čepel určená pro hobby hráče, ale i poloprofesionální hráče ledního hokeje nebo hokejbalu, kteří hledají optimální poměr mezi cenou a výkonem.

Konstrukce ze skelného vlákna zaručuje maximální odolnost a stálé vlastnosti. Jádro z polyuretanové pěny tlumí nárazy. Díky svým vlastnostem a variabilitě je tato čepel ideální volbou pro široké spektrum hráčů.

Popis:

ZAHNUTÍ ČEPELE  PS119 (SR)

VHODNÉ PRO VŠECHNY STANDARDNÍ SHAFTY

POLYURETANOVÁ PĚNA ČEPEL JÁDRO

POVRCH UDC KŮŽE

Tento velmi oblíbený produkt Winnwell Hokejová čepel Winnwell Q5 SR, Senior, R, PS119 značky Winnwell seženete momentálně na našich stránkách za báječnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 1 049 Kč.