Brankářská hokejka Sher-Wood M90 SR, Senior, 26″, L, PP41

Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker M90 je novinkou pro sezonu 2019-2020 a jedná se o nejvyšší model.   Čepel hole je složena z... více informací »
Brankářská hokejka Sher-Wood M90 SR
Značka: Sher-Wood
6 299 Kč
Více informací »
Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker M90 je novinkou pro sezonu 2019-2020 a jedná se o nejvyšší model.   Čepel hole je složena z...

Brankářská hokejka Sher-Wood Rekker M90 je novinkou pro sezonu 2019-2020 a jedná se o nejvyšší model.

 

Čepel hole je složena z technologie VRF +, která umožňuje perfektní kontrolu při odehrávání puků. Technologie zároveň zaručuje odolnost proti nárazům ve vysokých rychlostech.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Díky karbonovým vláknům se tlumí vibrace při nárazech a nepřechází tak do rukou brankáře. Proti vibracím dále působí technologie AVH.

Hokejka je složena ze dvou kusů kdy pádlo je dřevěné a shaft je kompozitový.

Jedná se o TOP model brankářské hokejky.


Zajímavý kus Brankářská hokejka Sher-Wood M90 SR, Senior, 26″, L, PP41 máte možnost sehnat pohodlně tu na našem webu umístěný v sekci kompozitové brankářské hokejky! Nyní můžete najít další výrobky z této sekce v akci! Známá značka Sher-Wood dodává top výrobky ! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od výrobce Sher-Wood. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Brankářská hokejka Sher-Wood M90 SR, Senior, 26", L, PP41 od oblíbené značky Sher-Wood můžete koupit zde za parádní cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 6 299 Kč.