Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR, Senior, 75, R, PS128

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR - kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.... více informací »
Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR
Značka: Winnwell
2 899 Kč
Více informací »
Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR - kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží....

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR – kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR – kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.

Popis:

Odolná a zároveň velice lehká hokejka s hmotností 485 gramů v atraktivním černém designu. Hokejka Winnwell Q9 PRO má oproti vyšším modelům (Q13, Q11) užší shaft, proto je velmi příjemná do ruky, k tomu dopomáhá kvalitní grip po celé délce shaftu, hokejka tak neklouže v rukách. Oproti předchozím modelům je čepel zase o něco tužší, což zaručí pohotovou střelu. Mezi největší přednosti hokejky Winnwell Q9 PRO pak patří její odolnost s velmi nízkou váhou.

Detail:

  • shaft: gripová úprava
  • čepel: Carbon/uhlík
  • určení: poloprofesionální a nároční amatérští hráči
  • hmotnost: 495 gramů (SR model)

Tento akční kus jde pořídit bezstarostně tu v rubrice kompozitové hokejky. Vyberte si ještě podobné zboží ze zmíněné sekce ve výprodejové akci! V očích zákazníků populární výrobce Winnwell může nabídnout vysoce kvalitní výrobky za příznivé ceny. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se taky na více kousků od výrobce Winnwell. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR, Senior, 75, R, PS128 od kvalitní značky Winnwell máte možnost dostat v naší nabídce ve výhodné akci! Cena již od 2 899 Kč.