Hokejka Bauer Vapor 2X Pro Grip S19 SR, Senior, 87, L, P92

Kvalitní hokejka Bauer Vapor 2X Pro Grip je pro nejnáročnější hráče. Hokejka je určena pro profesionální úroveň, proto... více informací »
Hokejka Bauer Vapor 2X Pro Grip S19 SR
Značka: Bauer
5 899 Kč
Více informací »
Kvalitní hokejka Bauer Vapor 2X Pro Grip je pro nejnáročnější hráče. Hokejka je určena pro profesionální úroveň, proto...

Kvalitní hokejka Bauer Vapor 2X Pro Grip je pro nejnáročnější hráče. Hokejka je určena pro profesionální úroveň, proto splňuje všechny požadavky těch nejnáročnějších hokejistů – je lehká, odolná a velmi příjemná do ruky.

Hokejka Bauer Vapor 2X Pro Grip je určena pro profesionální úroveň, proto splňuje všechny požadavky těch nejnáročnějších hokejistů – je lehká, odolná a velmi příjemná do ruky.

Jako všechny profi modely Bauer je potažena karbonem TeXtreme, což právě zajišťuje odolnost a redukuje váhu.

Rozdíl oproti modelu Flylite je v tom, že je sice o něco těžší, ale to je z důvodu toho, že má více karbonu v oblasti krčku, čímž je zajištěna větší životnost.

Hokejka je vedle svých kvalit výjimečná tím, že je oproti jiným seniorským modelům delší o 5 centimetrů. Konkrétně má 157 cm.

Délka: 157cm

Váha: 425g.

Oblíbený produkt Hokejka Bauer Vapor 2X Pro Grip S19 SR, Senior, 87, L, P92 od značky se zárukou kvality Bauer snadno můžete získat v naší nabídce ve výhodné akci. Právě teď jen za 5 899 Kč.