Hokejka Winnwell RXW Classic SR, Senior, R, PS119

Dřevěná hokejka WinnWell RXW Classic SR s čepelí z odolného je vícelaminované dřeva určena širokému spektru rekreačních... více informací »
Hokejka Winnwell RXW Classic SR
Značka: Winnwell
1 169 Kč
Více informací »
Dřevěná hokejka WinnWell RXW Classic SR s čepelí z odolného je vícelaminované dřeva určena širokému spektru rekreačních...

Dřevěná hokejka WinnWell RXW Classic SR s čepelí z odolného je vícelaminované dřeva určena širokému spektru rekreačních hráčů.

Dřevěná hokejka WinnWell RXW Classic SR s čepelí z odolného je vícelaminované dřeva určena širokému spektru rekreačních hráčů. Tato dřevěná hokejka přináší vysokou kvalitu za skvělou cenu, což jistě ocení každý amatérský hokejista, ať už mezi mantinely na zimním stadionu či na rybníku.

Díky skvělým vlastnostem je oblíbená mezi  hobbíky. Při výrobě byl kladen velký důraz zejména na nižší hmotnost a vysokou odolnost hokejky. Shaft má klasicky zaoblené hrany a díky tomu sedí pevně a příjemně v ruce, čímž umožňuje lepší kontrolu a neklouže.

Specifikace

Konstrukce hřídele:

Vícelaminované dřevo

Konstrukce čepele:

Zpevňující jádro se zesíleným vysoce odolným sklolaminátem

   Zahnutí:             PS 119

   Výška:               158cm

Tento oblíbený produkt Hokejka Winnwell RXW Classic SR, Senior, R, PS119 lze zakoupit právě teď tady u nás ve známé sekci dřevěné hokejky! Nyní pořídíte jiné kusy z naší sekce v bezva akci. Tato vyjímečná značka Winnwell vás obohatí o top výrobky.. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Podívejte se také na více kousků od dodavatele Winnwell. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Hokejka Winnwell RXW Classic SR, Senior, R, PS119 od kvalitního výrobce Winnwell snadno můžete sehnat tady nyní za výborné peníze! Akční ceny již od 1 169 Kč.