Girdle Winnwell RH Roller Girdle Premium SR, Senior, M

Girdle WINNWELL RH Roller Premium SR  profesionální vnitřní kalhoty vhodné jak pro hokejisty ledního hokeje nebo inline hokeje, tak... více informací »
Girdle Winnwell RH Roller Girdle Premium SR
Značka: Winnwell
2 699 Kč
Více informací »
Girdle WINNWELL RH Roller Premium SR  profesionální vnitřní kalhoty vhodné jak pro hokejisty ledního hokeje nebo inline hokeje, tak...

Girdle WINNWELL RH Roller Premium SR  profesionální vnitřní kalhoty vhodné jak pro hokejisty ledního hokeje nebo inline hokeje, tak pro rozhodčí.

Girdle WINNWELL RH Roller Premium SR  profesionální vnitřní kalhoty vhodné jak pro hokejisty ledního hokeje nebo inline hokeje, tak pro rozhodčí.

Girdle WINNWELL RH Roller Premium jsou vyrobené z elastického a velmi prodyšného materiálu. Vycpávky kalhot jsou vytvořeny ze speciální tvrzené pěny a v nejvíce namáhaných místech jsou navíc použity výztuhy z PE plastových vložek. V přední části je samostatný suspenzor. Pro dokonalé stažení slouží pásek v oblasti pasu a suchý zip v oblasti stehna, který slouží ke stažení nohavic.

Popis:

  • Lehké flexibilní materiály pro maximální pohodlí
  • Perforované pěny chrání spodní část těla
  • Odnímatelné a nastavitelné ledviny, kostrč a stehenní podložky poskytují skvělou ochranu
  •  Kompresní
  • Pásek v oblasti pasu a suchý zip v oblasti stehna

 

Zcela unikátní kousek Girdle Winnwell RH Roller Girdle Premium SR, Senior, M od známé značky Winnwell je k dispozici zrovna dnes za extra cenu. Právě lze objednat jen za 2 699 Kč.