Hokejka G. 2XPRO Int RHT

Brankářská hokejka Vapor 2XPRO je naším vrcholovým modelem v rámci řady Vapor. Oproti předešlému modelu Vapor 1X má hokejka úplně novou čepel... více informací »
Hokejka G. 2XPRO Int RHT
Značka: Bauer
3 659 Kč
Více informací »
Brankářská hokejka Vapor 2XPRO je naším vrcholovým modelem v rámci řady Vapor. Oproti předešlému modelu Vapor 1X má hokejka úplně novou čepel...

Brankářská hokejka Vapor 2XPRO je naším vrcholovým modelem v rámci řady Vapor. Oproti předešlému modelu Vapor 1X má hokejka úplně novou čepel TECH STREAM, která se vyznačuje jádrem AERO FOAM 3, což zajišťuje lepší tlumení nárazů puku do hokejky ale i značně snižuje hmotnost hokejky oproti modelu 1X. Pádlo má odlechčenou konstrukci AIR CHANNEL obalenou v unikátním kompozitu ACL díky tomu se značně snižuje hmotnost hokejky, při zachování odolnosti hodné vysoké zátěži, které je hůl vystavena u profi brankářů. Vapor 2XPRO je určena pro elitní brankáře, kteří jsou na ledě více než pět hodin týdně. 2XPRO je k dostání pouze v seniorské verzi a je určena pro brankáře, kteří chtějí mít totéž, co profíci. Oproti modelu 1X je hokejka lehčí (2X PRO 665g oproti 795 g na 1X), ale stále si zachovává pocit pěnové hokejky tj. nárazy puku tlumí více nežli hokejka 2SPRO, což může vyhovovat brankařům, kterým nesedí kompozitové hokejky kvůli pocitu „brnění“ v ruce. Na této kartě produktu nabízím pouze hokejky s držením v levé ruce (RHT) tzv. opačný gard pro hokejky s klasickým gardem klikněte zde.

Oblíbený produkt Hokejka G. 2XPRO Int RHT od výrobce Bauer snadno najdete právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu. Nabídky již od 3 659 Kč.