Páska na čepel Rezztek by Specter Hockey Tape Hradec Králové, černá, Senior

SPECTER HOCKEY TAPE je revoluční páska z Česko-Slovenska. Vyvinuli jsme patentovaný několikavrstvý materiál, který... více informací »
Páska na čepel Rezztek by Specter Hockey Tape Hradec Králové
289 Kč
Více informací »
SPECTER HOCKEY TAPE je revoluční páska z Česko-Slovenska. Vyvinuli jsme patentovaný několikavrstvý materiál, který...

SPECTER HOCKEY TAPE je revoluční páska z Česko-Slovenska. Vyvinuli jsme patentovaný několikavrstvý materiál, který pomáhá zlepšit přesnost střely, ovládání puku a přináší delší výdrž.

SPECTER HOCKEY TAPE je revoluční páska z Česko-Slovenska. Vyvinuli jsme patentovaný několikavrstvý materiál, který pomáhá zlepšit přesnost střely, ovládání puku a přináší delší výdrž než tradiční páska.
Při vývoji jsme otestovali více jak 500 pásek, které testovali jak hráči z NHL tak i běžní amatérští hráči a děti. Oproti tradiční pásce je povrch drsnější a díky patentované povrchové úpravě dokáže udělit puku větší rotaci. Díky lepení na stranu hokejky, přičemž spodní hrana čepele zůstává neoblepená, klade menší odpor při pohybu čepele hokejky po ledě.
Výměna pásky je jednoduchá, přičemž nalepení trvá len několik sekund. Výhodou pásky SPECTER HOCKEY TAPE je možnost tisku na pásku, čím se dá páska přizpůsobit potřebám každého hráče anebo klubu.

V jednom balení jsou dvě pásky, na forehand i backhand.

Žádaný produkt Páska na čepel Rezztek by Specter Hockey Tape Hradec Králové, černá, Senior s osvědčenou značkou Specter Hockey pořídíte online za super peníze! Výhodně za super cenu 289 Kč.