Ramena Winnwell Classic 2019 SR, Senior, S

Ramena WINNWELL Classic 2019 jsou tradičním „retro“ modelem ramen v moderním zpracování od kanadského výrobce hokejového... více informací »
Ramena Winnwell Classic 2019 SR
Značka: Winnwell
1 559 Kč
Více informací »
Ramena WINNWELL Classic 2019 jsou tradičním „retro“ modelem ramen v moderním zpracování od kanadského výrobce hokejového...

Ramena WINNWELL Classic 2019 jsou tradičním „retro“ modelem ramen v moderním zpracování od kanadského výrobce hokejového vybavení WINNWELL! Určeny jsou především pro hobby hráče nebo rekreační hokejisty.

Ramena Winnwell Classic SR ochrání tělo a ramena hobby hráčům a rekreačním hokejistům. Lehká hráčská vesta základní výkonnostní třídy, která ovšem poskytuje maximální pohodlí a volnost pohybu. Bezpečně ochrání, jsou lehké,pohodlné a skvěle pohlcují zápach . Velmi dobré zpracování má chránič bicepsu se širokým suchým zipem, který zajistí pevné upnutí.Pro dokonalé potlačení nežádoucího zápachu výstroje je použita patentovaná technologie Winnwell Cleansport NXT. Tato patentovaná technologie dokáže bezpečně a zdravotně nezávadně odstranit zápach z hokejové výstroje.

Kotva tabulky velikostí

 

Použití technologie NXT je naprosto ekologicky nezávadné a nezatěžuje životní prostředí.

Specifikace

Ramenní chránič:

Vstřikovaný nízký profil

Biceps :

Ochrana s vložkami

Pas a záda:

Ochranná pěna

Kontrola zápachu:

NXT

 

 

Akční produkt Ramena Winnwell Classic 2019 SR, Senior, jde koupit aktuálně tady na našem webu v oblíbené rubrice ramena. Máme pro vás parádní výrobky z této populární rubriky na pár kliknutí.

Tento velmi žádaný výrobek Ramena Winnwell Classic 2019 SR, Senior, S od předního výrobce Winnwell lze sehnat online extra výhodně! Akční cena 1 559 Kč.