Ramena Vapor 3X PRO Jr

Chrániče ramen Vapor 3X PRO ve variantě Junior, které si také můžete pořídit ve variantách Senior a Intermediate. Jedná se o... více informací »
Ramena Vapor 3X PRO Jr
Značka: Bauer
3 349 Kč
Více informací »
Chrániče ramen Vapor 3X PRO ve variantě Junior, které si také můžete pořídit ve variantách Senior a Intermediate. Jedná se o...

Chrániče ramen Vapor 3X PRO ve variantě Junior, které si také můžete pořídit ve variantách Senior a Intermediate. Jedná se o ideální ramena pro výkonnostní hokejisty, kteří požadují vynikající kvalitu za dostupnou cenu a kteří očekávají, že jejich výstroj bude vybavena novými technologiemi. Tato ramena jsou ve své cenové kategorii nejlehčí na trhu. Na první pohled vás zaujmou výlisky AEROLITE s novou konstrukcí CONNEKTOR a plovoucí konstrukcí hrudní části HYPERLITE HD. Větší pohodlí i bezpečí vám zajistí za prvé kvalitní vesta VENTAPRENE, za druhé loketní chránič s ochranou elitní úrovně a tvarovaným předloktím. Vesta VENTAPRENE mimo jiné napomáhá lepšímu pohybu na ledě. Od první do poslední minuty se budete moci spolehnout také na podšívku THERMOMAX+, využívající systém řízení potu – vaše tělo tak zůstane v suchu i v těch nejvypjatějších momentech. Ramena Vapor 3X PRO se pyšní výborným poměrem ceny a výkonu. U juniorské varianty tohoto modelu na vás čeká speciální a působivý design.

Tento oblíbený kus Ramena Vapor 3X PRO Jr od výrobce s dlouholetou historií Bauer můžete pořídit již dnes pořád výhodně! Akční cena 3 349 Kč.