Ramena Supreme 3S Int

Chránič ramen Supreme 3S pro kategorii Intermediate, který nabízíme ve dvou velikostech. Seniorský chránič ramen Supreme 3S vyráběný ve třech... více informací »
Ramena Supreme 3S Int
Značka: Bauer
2 899 Kč
Více informací »
Chránič ramen Supreme 3S pro kategorii Intermediate, který nabízíme ve dvou velikostech. Seniorský chránič ramen Supreme 3S vyráběný ve třech...

Chránič ramen Supreme 3S pro kategorii Intermediate, který nabízíme ve dvou velikostech. Seniorský chránič ramen Supreme 3S vyráběný ve třech velikostech. Tento model z řady Supreme patří v poměru cena-výkon k tomu nejlepšímu na trhu. Je určený především pro profesionály, kteří očekávají od svých ramenních chráničůnadstandardní bezpečí a pohodlí. Ramena Supreme 3S dokonale pokrývají celou horní polovinu těla, navíc mají rozšířené pokrytí žeber, což výrazně snižuje riziko při osobních soubojích nebo nárazech do mantinelu. Zásluhou technologie AMP se tento ramenní chránič může pochlubit konstrukcí, která za každé situace kopíruje váš kloub. Nezáleží, co se zrovna na ledě odehrává a jak prudké pohyby děláte – ramena Supreme 3S vám pomohou k maximální pohyblivosti. Dopady nárazů a nepříjemných seker výrazně zmírní nový systém ochrany ADAPTIV Skin, který se přizpůsobuje tvaru těla. Obávat se nemusíte ani nadměrného množství potu, protože jej zbrzdí podšívka THERMO MAX se speciální úpravou proti pocení. Zjistěte více, jak vybrat chrániče ramen, z našeho článku.

Kvalitní výrobek Ramena Supreme 3S Int od značky Bauer jde pořídit právě teď u nás za výhodnou cenu. Nabídka již od 2 899 Kč.