Helma Powerslide Race Attack, žlutá, 50-54cm

Helma Powerslide Race Attack – pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro fitness i zavodní in-line bruslení, ale lze ji použít... více informací »
Helma Powerslide Race Attack
Značka: Powerslide
1 939 Kč
Více informací »
Helma Powerslide Race Attack – pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro fitness i zavodní in-line bruslení, ale lze ji použít...

Helma Powerslide Race Attack – pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro fitness i zavodní in-line bruslení, ale lze ji použít při jakémkoli jiném sportu.

Helma Powerslide Race Attack – pohodlná a velice odolná helma, vhodná pro fitness i zavodní in-line bruslení, ale lze ji použít při jakémkoli jiném sportu.

Popis:

 

  • Předností je nízká hmotnost, která zaručí vysoký stupeň ochrany.
  • Pro ještě větší bezpečnost je helma vybavena LED blikačkou se 3 režimy svícení.
  • Vyrobena metodou vstřikování In-mold .
  • Helmy s technologií In-mold se vyrábí vstřikováním stlačeného polystyrenu do polykarbonátové skořepiny za vysokých teplot a tlaků (cca 330 °C). Tím vzniká dokonalé spojení, které zvyšuje pevnost helmy.
  • Helma je vyrobena z vysoce odolného materiálu ABS.
  • Odvětrání helmy je řešeno větracími otvory.
  • Je vyrobena z kombinace odlehčeného plastu a vnitřní pěny, která je opatřena pohodlnými pěnovými pásky.
  • V zadní části je kolečko pro nastavení velikosti a pod bradou pásek s bezpečnostním zapínáním.

Váha: 190g (S/M) / 220g (L/XL)


Výjimečný a žádaný produkt Helma Powerslide Race Attack, žlutá, 50-54cm je k sehnání rovněž tady a teď na našem webu zařazený v rubrice chrániče! Nyní najdete ještě podobné produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také další produkty od dodavatele Powerslide. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Powerslide má ve stále nabídkce vysoce kvalitní zboží.!

Hodně prodávaný produkt Helma Powerslide Race Attack, žlutá, 50-54cm od dodavatele zboží Powerslide lze zakoupit právě nyní na našich stránkách skutečně levně! Nyní lze objednat jen za 1 939 Kč.