Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR, Senior, 75, R, PS119

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR - kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.... více informací »
Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR
Značka: Winnwell
2 899 Kč
Více informací »
Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR - kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží....

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR – kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR – kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.

Popis:

Odolná a zároveň velice lehká hokejka s hmotností 485 gramů v atraktivním černém designu. Hokejka Winnwell Q9 PRO má oproti vyšším modelům (Q13, Q11) užší shaft, proto je velmi příjemná do ruky, k tomu dopomáhá kvalitní grip po celé délce shaftu, hokejka tak neklouže v rukách. Oproti předchozím modelům je čepel zase o něco tužší, což zaručí pohotovou střelu. Mezi největší přednosti hokejky Winnwell Q9 PRO pak patří její odolnost s velmi nízkou váhou.

Detail:

  • shaft: gripová úprava
  • čepel: Carbon/uhlík
  • určení: poloprofesionální a nároční amatérští hráči
  • hmotnost: 495 gramů (SR model)

Nový produkt lze koupit lehce tady a teď na našem webu v kategorii kompozitové hokejky. Připravili jsme pro vás další kousky z této populární kategorie na pár kliknutí! Máme toho více, mrkněte také na více kousků od výrobce Winnwell. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Povedený výrobek Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR, Senior, 75, R, PS119 od známé značky Winnwell snadno můžete pořídit právě nyní za mimořádně nízkou cenu. Nyní nakoupíte za 2 899 Kč.