SUPREME MACH CHEST PROTECT

Brankářská vesta Supreme Mach, plná nejnovějších technologií a vyrobená na míru profesionálním gólmanům. Tento model navazuje na své... více informací »
SUPREME MACH CHEST PROTECT
Značka: Bauer
16 499 Kč
Více informací »
Brankářská vesta Supreme Mach, plná nejnovějších technologií a vyrobená na míru profesionálním gólmanům. Tento model navazuje na své...

Brankářská vesta Supreme Mach, plná nejnovějších technologií a vyrobená na míru profesionálním gólmanům. Tento model navazuje na své předchůdce Ultrasonic, ELITE a GSX. Je jedinečný závěsnými rameny AMP 2.0, které zajišťují 100% pokrytí prostoru a naprosto volnou pohyblivost. O maximální pokrytí v oblasti ramen se starají nastavitelné vycpávky z pěny SHOCKLITE PRO, s nastavením na suchý zip. Skvěle vyřešená je i ochrana: pěna Rebound Control v místech hrudní kosti výtečně tlumí nárazy puků, FUSED COMPS biceps a předloktí pak chrání zbytek horní poloviny těla. Celkově se síla nárazů snížuje o 40 %. Vesta sedí mimo tělo a díky výstelce ThermoCore Zero snižuje teplotu brankáře. Zvýšení proudění vzduchu v oblasti páteře je zárukou, že se budete při chytání cítit naprosto komfortně.

Tento skvělý kousek SUPREME MACH CHEST PROTECT od odblíbeného výrobce Bauer snadno získáte momentálně na webu opravdu levně! Ceny od 16 499 Kč.