Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR, Senior, 85, L, PS124

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR - kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.... více informací »
Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR
Značka: Winnwell
2 899 Kč
Více informací »
Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR - kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží....

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR – kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.

Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR – kompozitová hokejka, velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.

Popis:

Odolná a zároveň velice lehká hokejka s hmotností 485 gramů v atraktivním černém designu. Hokejka Winnwell Q9 PRO má oproti vyšším modelům (Q13, Q11) užší shaft, proto je velmi příjemná do ruky, k tomu dopomáhá kvalitní grip po celé délce shaftu, hokejka tak neklouže v rukách. Oproti předchozím modelům je čepel zase o něco tužší, což zaručí pohotovou střelu. Mezi největší přednosti hokejky Winnwell Q9 PRO pak patří její odolnost s velmi nízkou váhou.

Detail:

  • shaft: gripová úprava
  • čepel: Carbon/uhlík
  • určení: poloprofesionální a nároční amatérští hráči
  • hmotnost: 495 gramů (SR model)

Levný produkt získáte bez problémů tu na našich stránkách zařazený v sekci kompozitové hokejky! Najděte si unikátní produkty z naší rubriky za výborné peníze. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží značky Winnwell. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Winnwell pro své zákazníky dodává špičkové produkty za báječnou cenu! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento velmi žádaný výrobek Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 SR, Senior, 85, L, PS124 od předního výrobce Winnwell jde koupit aktuálně extra výhodně! Právě teď jen za 2 899 Kč.