Rukavice Winnwell Classic 4-Roll Pro SR, Senior, 14″, červená

Profesionální hokejové rukavice Winnwell Classic 4-Roll Pro. Velmi pohodlné, látkové rukavice pro náročné hráče. Kvalitní... více informací »
Rukavice Winnwell Classic 4-Roll Pro SR
Značka: Winnwell
2 390 Kč
Více informací »
Profesionální hokejové rukavice Winnwell Classic 4-Roll Pro. Velmi pohodlné, látkové rukavice pro náročné hráče. Kvalitní...

Profesionální hokejové rukavice Winnwell Classic 4-Roll Pro. Velmi pohodlné, látkové rukavice pro náročné hráče. Kvalitní rukavice s velmi dlouhou životností.

Rukavice Winnwell Classic 4-Roll Pro SR jsou kvalitní a pohodlné rukavice pro pravidelné hobby hráče, kteří hledají prvotřídní kvalitu za rozumnou cenu. Členění rukavic do čtyř segmentů umožní skvělou pohyblivost a zároveň dobrou ochranu vašich rukou, hokejku tak budete mít pod kontrolou a střely i přihrávky budou létat s precizní přesností. Rukavice mají zvýšenou ochranu palců, disponují technologií Lock Thumb, která brání vykloubení palců. Výborná ochrana a odolnost ,díky vnějšímu odolnému nylonu a vnitřní EVA pěně budou vaše ruce chráněny proti sekerám soupeřů i tvrdým střetům u mantinelu. Dlaň rukavice je vyrobena z Nash kůže, která je vyztužena v nejvíce namáhaných místech. Díky tomu má dlaň rukavice mnohem delší životnost. Pro dokonalé potlačení nežádoucího zápachu výstroje je použita patentovaná technologie Winnwell Cleansport NXT. Tato patentovaná technologie dokáže bezpečně a zdravotně nezávadně odstranit zápach z hokejové výstroje. Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky hokejových rukavic, které chrání vaše dlaně a zápěstí před sekerami soupeřů i nárazy o led či mantinel. Profesionální hokejové rukavice Winnwell Classic 4-Roll Pro velmi pohodlné, látkové rukavice pro náročné hráče. Kvalitní rukavice s velmi dlouhou životností.. Super rukavice s velmi dlouhou životností. Máme modely pro malé i velké hráče různých výkonností. U nás si vybere začínající hráč i ostřílený profesionál.Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem!

 


Velmi žádaný produkt Rukavice Winnwell Classic 4-Roll Pro SR, Senior, 14″, červená můžete najít bezprostředně tady u nás ve známé sekci rukavice na hokej! Připravili jsme pro vás unikátní kusy ze zmíněné sekce za extra cenu.

Tento kvalitní produkt Rukavice Winnwell Classic 4-Roll Pro SR, Senior, 14", červená od spolehlivé značky Winnwell snadno pořídíte zde teď za outletovou cenu! Nabídky od 2 390 Kč.