Hokejka Sher-wood Rekker M70 SR, Senior, 75, R, PP28

Lehká a odolná hokejka pro amatérské hokejisty. Hokejka Sher-wood Rekker M70 využívá nízkého bodu ohybu, je tak určena... více informací »
Hokejka Sher-wood Rekker M70 SR
Značka: Sher-Wood
2 199 Kč
Více informací »
Lehká a odolná hokejka pro amatérské hokejisty. Hokejka Sher-wood Rekker M70 využívá nízkého bodu ohybu, je tak určena...

Lehká a odolná hokejka pro amatérské hokejisty.

Hokejka Sher-wood Rekker M70 využívá nízkého bodu ohybu, je tak určena především pro střelu zápěstím. Díky konkávním hranám se hokejka velmi dobře drží a zvyšuje tak pocit kontroly puku. Uvnitř čepele je využito speciálních pěn k tlumení vibrací. Snadněji se tak zpracovává puk a dosáhne se rychlejšího vypálení střely. Skvělá hokejka v poměru cena/výkon, to je hokejka Sher-wood Rekker M70.


Tento žádaný výrobek Hokejka Sher-wood Rekker M70 SR, Senior, 75, R, PP28 máte možnost pořídit bezprostředně tu na našem webu umístěný v sekci kompozitové hokejky. Nyní pořídíte ještě další produkty z této známé rubriky za super ceny!

Výjimečný produkt Hokejka Sher-wood Rekker M70 SR, Senior, 75, R, PP28 od společnosti s předním postavením na trhu Sher-Wood dostanete v naší online nabídce ve výhodné akci! Akční ceny od 2 199 Kč.