Hokejka Sher-wood Playrite 2 JR, Junior, 35, R, PP26

Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny.... více informací »
Hokejka Sher-wood Playrite 2 JR
Značka: Sher-Wood
1 399 Kč
Více informací »
Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny....

Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny.

Značka Sher-wood připravila pro sezónu 2019/20 novinku v podobě řady Playrite. Hole přizpůsobené zejména dětem a naplno tak rozvíjejí jejich schopnosti. Hokejky Playrite jsou dokonale pružné, lehké a především odolné. Velkou výhodou hokejek Playrite je jejich nepogriopovaný povrch, což je u dětí důležité, jelikož se naučí držet hokejku v místech, kde je to potřeba a nebudou tak hokejku držet stále ve stejném místě. Speciální technologie Spear Shaft v oblasti čepele a krčku hole dodává hokejce dokonalý cit. Hokejky Playrite jsou tak dokonalou volbou pro všechny mladé hokejisty.

Unikátní a žádaný produkt Hokejka Sher-wood Playrite 2 JR, Junior, 35, R, PP26 od kvalitního výrobce Sher-Wood jednoduše získáte v naší internetové nabídce za výhodnou cenu. Levně za cenu 1 399 Kč.