CCM Brankářská hokejka CCM Axis Pro INT, bílá-černá, Intermediate, 24″, R, P4

Profesionální kompozitová brankářská hokejka CCM Axis Pro je top modelem hokejky z řady Axis. Profi hokejka používaná brankáři napříč všemi... více informací »
CCM Brankářská hokejka CCM
Značka: CCM
6 038 Kč
Více informací »
Profesionální kompozitová brankářská hokejka CCM Axis Pro je top modelem hokejky z řady Axis. Profi hokejka používaná brankáři napříč všemi...

Profesionální kompozitová brankářská hokejka CCM Axis Pro je top modelem hokejky z řady Axis. Profi hokejka používaná brankáři napříč všemi profi soutěžemi světa.

Mimořádně lehká kompozitová konstrukce s technologií ZEROFLUX tlumí vibrace pro dokonalý cit i kontrolu nad odraženými puky.

NOVÁ TECHNOLOGIE VRSTVENÝCH UHLÍKOVÝCH VLÁKEN NANOLITE. Vysoce funkční technologie vrstvených uhlíkových vláken v kombinaci s technologií Sigmatex® s výztužemi z tkaniny spread tow daly vzniknout holi, která je neuvěřitelně lehká a pevná zároveň. NA RUKOJETI LOPATKY A ČEPELI použil výrobce TECHNOLOGII SILVER SPREAD TOW. Vysoce funkční tkaninu spread tow speciálně pro CCM vyvinul přední světový výrobce leteckých a kosmických technologií. Inovativní technika tkaní vláken propůjčuje holi lehkost, pevnost a odolnost. ČEPEL je tvořena TECHNOLOGIÍ S VRSTVENOU TEXTUROU. Optimalizovaná textura snižuje hmotnost a vylepšuje kontrolu nad puky.

Exkluzivní produkt CCM Brankářská hokejka CCM Axis Pro INT, bílá-černá, Intermediate, 24", R, P4 od oblíbené značky se zárukou kvality CCM lze pořídit u nás teď extra se slevou! Aktuálně stojí u nás 6 038 Kč.