Obal na kolečka Powerslide Universal Bag Concept Wheel Cover, 80

Obal na kolečka Powerslide Universal Bag Concept Wheel Cover -obal, který  ochrání kolečka inline bruslí před poškozením nebo... více informací »
Obal na kolečka Powerslide Universal Bag Concept Wheel Cover
Značka: Powerslide
560 Kč
Více informací »
Obal na kolečka Powerslide Universal Bag Concept Wheel Cover -obal, který  ochrání kolečka inline bruslí před poškozením nebo...

Obal na kolečka Powerslide Universal Bag Concept Wheel Cover -obal, který  ochrání kolečka inline bruslí před poškozením nebo nepřízní počasí.
 

Obal na kolečka Powerslide Universal Bag Concept Wheel Cover -obal, který  ochrání kolečka inline bruslí před poškozením nebo nepřízní počasí.

Popis:

  • Zcela nová řada sportovních batohů s názvem UBC (Universal Bag Concept).
  • Celá tato řada se vyznačuje moderním vzhledem, kvalitními materiály a vysokou praktičností.
  • Pouzdra na kolečka, mají dvě přezky, kterými lze připnout k libovolnému batohu nebo popruhu z řady UBC a cestovat bez rizika ušpinění .
  • Obal je vyráběn ve třech rozměrech.

Rozměry: 4 x 80mm max. / 33,5 x 9 cm

  • 80mm – pro kolečka o maximální velikosti 80mm (rozměr 33,5 x 9cm)
  • 110mm – pro kolečka o maximální velikosti 110mm (rozměr 37 x 12cm)
  • 125mm – pro kolečka o maximální velikosti 125mm (rozměr 48 x 14cm)


Kvalitní a velmi žádaný produkt lze koupit mimo jiné tady u nás umístěný v kategorii chrániče! Prozkoumejte ještě další produkty z této známé kategorie z pohodlí domova! To není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte na další skvělé zboží značky Powerslide. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Obal na kolečka Powerslide Universal Bag Concept Wheel Cover, 80 originál od značky Powerslide můžete pořídit v naší online nabídce v bezva akci. Zrovna teď v akci za 560 Kč.