Bauer Holeně Bauer NSX S18 JR, Junior, 13″

Holenní chrániče Bauer NSX jsou zaměřeny na hobby hokej, čímž je dána příznivá cena chráničů. Chrániče ale nabízí dostatečnou kvalitu,... více informací »
Bauer Holeně Bauer NSX S18
Značka: Bauer
1 079 Kč
Více informací »
Holenní chrániče Bauer NSX jsou zaměřeny na hobby hokej, čímž je dána příznivá cena chráničů. Chrániče ale nabízí dostatečnou kvalitu,...

Holenní chrániče Bauer NSX jsou zaměřeny na hobby hokej, čímž je dána příznivá cena chráničů. Chrániče ale nabízí dostatečnou kvalitu, lehkost a pohodlí.

Řada NSX je zaměřena na hobby hokej, čímž je dána příznivá cena chráničů. Chrániče ale nabízí dostatečnou kvalitu, lehkost a pohodlí.

 

Holeně  jsou chráněny pomocí tvrdých plastových výlisků. Lýtka pomocí MD pěny a PE výstelky, spodní stehna pak díky MD pěně. Nemusíte se tak bát  nepříjemných pádů na led. Vnější část chrániče je s hydrofobní výstelkou, která odvádí vlhkost. Chrániče lehce upevníte za pomocí systému dvou popruhů. Jsou navrženy v moderním černo-červeném designu.

Popis:

  • Anatomické uložení
  • Lisovaná čepice
  • Formovaná kolenní čepice
  • Lisovaná PE vložka, pěnové lýtko a ochrana MD kolenního křídla
  • Komfortní podšívka s technologií hydrofobní síťoviny
  • Elastický páskovací systém

Hodně prodávaný produkt Bauer Holeně Bauer NSX S18 jde pořídit také na stránkách v sekci hokejové chrániče holení. Podívejte se na ještě další zboží z této populární rubriky za nejnižší cenu!

Tento kvalitní a levný produkt Bauer Holeně Bauer NSX S18 JR, Junior, 13" od značky s dlouholetou historií Bauer najdete tady a teď extra se slevou! Akční cena již od 1 079 Kč.