BV Hokej - hokejová výbava

Podvozky Powerslide Nexus Rocker Trinity, 3x, 90, 215mm

Diskontní produkt Podvozky Powerslide Nexus Rocker Trinity, 3x, 90, 215mm originál od značky Powerslide je k sehnání na našich stránkách nyní extra se slevou. Aktuálně za super cenu 3 239 Kč.
EAN: 4040333513729
Podvozky Powerslide Nexus Rocker Trinity
Ověřit dostupnost
Značka: Powerslide
3 239
Popis produktu

Rámy Powerslide Nexus Rocker TRINITY vás zavedou na další úroveň! Nexus je vybaven patentovanou tříbodovou technologií TRINITY.

Rámy Powerslide Nexus Rocker TRINITY vás zavedou na další úroveň! Nexus je vybaven patentovanou tříbodovou technologií TRINITY. Hluboká drážka tvořená dvěma asymetrickými čelními montážními křídly umožňuje, aby byla kola blíže k bruslím, než kdy předtím. Tři montážní body zvyšují stabilitu a vyvážení, což vám dává větší kontrolu při bruslení. Rámy Nexus zajišťují zvýšení přenosu výkonu, zlepšení reaktivity a navíc systém výrazně absorbuje vibrace pro delší a snadnější bruslení. Rám Nexus rocker nabízí celou řadu možností kolébání, které běžné brusle na 4 kola nemohou. Nyní si můžete na svých bruslích přizpůsobit levý nebo pravý rocker brusle či jinak optimalizovat vlastní osobní styl freestyle bruslení! Nexus rámy jsou vytvořeny z leteckého hliníku 6061. Výjimečný výkon je výsledkem špičkových materiálů, sofistikované konstrukce a výrazného designu. Kolébkový systém Triskate je jedinečný, protože umožňuje kolébání pouze středního kola nebo obou – středového a zadního kola. Máte spoustu možností, jak zvýšit výkon vašeho speed slalomu nebo freestyle. TRINITY také nabízí známý systém montáže X-slotů, který umožňuje přizpůsobit polohu rámu posunutím na stranu, dopředu i dozadu. TRINITY není jen nejvýkonnější montážní systém pro inline brusle, ale je také kompatibilní se všemi modely v celém sortimentu, takže s jednou montážní botičkou Powerslide Trinity si můžete kdykoliv užívat všech typů bruslení. Jednoduše vyměňte rámy a jste připraveni na cokoliv – fitness, rychlost, urban, off road, hokej nebo dokonce led!