Hokejka Nexus Sync Jr 30

Juniorská hůl Nexus Sync v tvrdosti 30 s délkou 50". Nexus Sync navazuje na svého předchůdce Nexus Geo. Spíš než na revoluci ale... více informací »
Hokejka Nexus Sync Jr 30
Značka: Bauer
4 899 Kč
Více informací »
Juniorská hůl Nexus Sync v tvrdosti 30 s délkou 50". Nexus Sync navazuje na svého předchůdce Nexus Geo. Spíš než na revoluci ale...

Juniorská hůl Nexus Sync v tvrdosti 30 s délkou 50″. Nexus Sync navazuje na svého předchůdce Nexus Geo. Spíš než na revoluci ale návrháři značky Bauer vsadili na evoluci – to nejlepší z modelu Nexus Geo ponechali a přidali do hokejky Nexus Sync několik užitečných vylepšení. Hokejka Nexus Sync je o 25 gramů lehčí než model Geo. Neuvěřitelně nízké hmotnosti se podařilo dosáhnout pomocí nové technologie ACL 2.0 – na vnitřní straně hokejky je použitá tenčí a kvalitnější vrstva karbonu. Nižší váha hráčům pomůže rychleji zakončovat a stejně tak posílat bleskové nahrávky. Hokejka Nexus Sync se dále pyšní lepším citem pro puk. Zásluhu na tom má nová technologie Connect Tech, která dokonale tlumí vibrace v situaci, kdy od spoluhráče dostanete přihrávku. Kouzlo spočívá v prodloužení bandážové vrstvy, ta se táhne od poloviny čepele až k shaftu hokejky. A samotné jádro čepele? To jsme nechali stejné jako u modelu Geo, protože sklidilo pozitivní ohlasy a profesionální hráči si ho nemohou vynachválit. Vysoce kvalitní produkt lze koupit bez obtíží tu na našem webu zařazený v sekci hokejky! Nyní pořídíte ještě podobné zboží z této sekce v akci!

Ve slevě produkt Hokejka Nexus Sync Jr 30 od značky se skvělou pověstí Bauer máte možnost sehnat tady a teď za parádní cenu. Výhodně za cenu 4 899 Kč.