Rukavice Sher-wood Rekker M90 SR, černá-červená, Senior, 14″

Rukavice Sher-Wood Rekker M90 jsou novinkou pro sezonu 2019-2020. Jedná se o nejvyšší model. Rukavice jsou vyrobeny z odolného... více informací »
Rukavice Sher-wood Rekker M90 SR
Značka: Sher-Wood
3 499 Kč
Více informací »
Rukavice Sher-Wood Rekker M90 jsou novinkou pro sezonu 2019-2020. Jedná se o nejvyšší model. Rukavice jsou vyrobeny z odolného...

Rukavice Sher-Wood Rekker M90 jsou novinkou pro sezonu 2019-2020. Jedná se o nejvyšší model.

Rukavice jsou vyrobeny z odolného materiálu, které chrání například proti proříznutí. Díky anatomickému tvarování skvěle přilehnou k ruce.

Dlaň rukavice Pro Nash o tloušťce 1mm a překrytím silném 1mm poskytne hráčům skvělé pohodlí a zároveň maximální kontrolu nad holí.

Díky ochraně RADD 3 s trojitou ochranou, která je použita na celé rukavici chrání ruku hráče před přímým nárazem například při blokování střel.

Díky dvoudílnému kloubovému systému ALT umožňuje velkou flexibilitu při práci s holí.

Vnitřek rukavice je vyroben z mikrovlákna Ultra-Fresh který zabraňuje zápachu a usazování bakterií.


Tento akční produkt lze koupit přímo tady u nás zařazený v kategorii rukavice na hokej. Nyní si můžete vybrat ještě další kousky z této populární sekce za výprodejovou cenu! Populární výrobce Sher-Wood má v nabídce kvalitní produkty.! Podívejte se sami. To není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem více produktů od značky Sher-Wood. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Rukavice Sher-wood Rekker M90 SR, černá-červená, Senior, 14" s osvědčenou značkou Sher-Wood jednoduše získáte online se slevou! Ceny od 3 499 Kč.