Kalhoty Sher-Wood Rekker M80 SR, Senior, XL, černá

Hokejové kalhoty Sherwood M80 zaručují vysokou ochranu a pohodlí. Konstrukce kalhot je určena pro fyzickou hru, ale zároveň... více informací »
Kalhoty Sher-Wood Rekker M80 SR
Značka: Sher-Wood
2 899 Kč
Více informací »
Hokejové kalhoty Sherwood M80 zaručují vysokou ochranu a pohodlí. Konstrukce kalhot je určena pro fyzickou hru, ale zároveň...

Hokejové kalhoty Sherwood M80 zaručují vysokou ochranu a pohodlí.

Konstrukce kalhot je určena pro fyzickou hru, ale zároveň nebrání v kvalitním pohybu, aby tak hráč mohl využít veškerého svého potenciálu.

Kotva tabulky velikostí

 

Ať už se jedná o ledviny, páteř, boky či stehna, všechny oblasti jsou kvalitně chráněny díky tlustší pěně a plastové ochraně s anatomicky tvarovanou konstrukcí, která se stará o dokonalé pokrytí při každém pohybu.

V největší oblasti. tedy v oblasti stehen, jsou silné nylonové panely, které zvyšují odolnost. Na zadní straně stehen je pak kvalitní polstrování, které ocení zejména hráči pohybující se v místech, kde to bolí – před brankou.

Systém Ultra-Fresh technology, který je ošetřený přímo do tkaniny, zajistí svěžest díky zabránění bakteriím způsobojící nežádoucí pachy.

Tento akční kus Kalhoty Sher-Wood Rekker M80 SR, Senior, XL, černá od společnosti s výborným jménem Sher-Wood je k dispozici zde teď až neuvěřitelně levně. Právě teď jen za 2 899 Kč.