Lokty Supreme Ultrasonic Yth

Lokty Supreme Ultrasonic pro kategorii Youth, které nabízíme ve třech velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný... více informací »
Lokty Supreme Ultrasonic Yth
Značka: Bauer
1 149 Kč
Více informací »
Lokty Supreme Ultrasonic pro kategorii Youth, které nabízíme ve třech velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný...

Lokty Supreme Ultrasonic pro kategorii Youth, které nabízíme ve třech velikostech. Jedná se o model z prémiové řady Ultrasonic, který je jako dělaný pro hokejisty požadující tu nejvyšší kvalitu výstroje s nejmodernějšími prvky. Bude se tak hodit všem hráčům na dětských či mládežnických úrovních. Lokty Ultrasonic byly navržené tak, aby umožňovaly maximální pohyblivost při zachování co nejvyšší míry bezpečí. Můžete se tedy do výkonů na ledě opřít naplno, aniž byste se museli kvůli loketním chráničům jakkoliv omezovat. O brilantní ochranu a snížené riziko proříznutí se stará nový ochranný systém ADAPTIV Skin. Kromě pevné ochranné vrstvy u něj oceníte také, že se skvěle přizpůsobí tvaru vaší ruky. Loketní chránič má díky technologii AMP nezávisle připojený chránič předloktí, což vám umožní plný rozsah pohybu. Potěší také atraktivní design laděný do žlutočerných barev a vložka THERMO CORE napuštěná antimikrobiálním systémem proti pocení a zápachu.

Kvalitní a oblíbený kousek Lokty Supreme Ultrasonic Yth od společnosti Bauer jednoduše seženete u nás právě za výprodejovou cenu. Nabídka již od 1 149 Kč.