Hokejová láhev s logem NHL, St. Louis Blues

Hokejová láhev NHL se širokým hrdlem a víčkem na závit. Klasická sportovní láhev vhodná pro většinu sportovních aktivit.... více informací »
Hokejová láhev s logem NHL
Značka: InGlasCo
285 Kč
Více informací »
Hokejová láhev NHL se širokým hrdlem a víčkem na závit. Klasická sportovní láhev vhodná pro většinu sportovních aktivit....

Hokejová láhev NHL se širokým hrdlem a víčkem na závit. Klasická sportovní láhev vhodná pro většinu sportovních aktivit. Láhev na hokej s logem NHL o objemu 1litr.

Hokejová láhev NHL se širokým hrdlem a víčkem na závit. Láhev je tak výborně uzavíratelná a utěsněná. Klasická sportovní láhev vhodná pro většinu sportovních aktivit. Láhev na hokej s logem NHLo objemu 1litr.

Nedávejte láhve do myčky!

Hodně povedený produkt najdete bezstarostně tady na našich stránkách v sekci doplňky a příslušenství. Vyhledejte si nové produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu. Věhlasný dodavatel InGlasCo prodává vysoce kvalitní sortiment.. Nakupujte výhoděn u nás! Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete více kousků od dodavatele InGlasCo. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek Hokejová láhev s logem NHL, St. Louis Blues od známé značky InGlasCo jde pořídit na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte od 285 Kč.