Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell Jill Mesh YTH, Dětská, XS

Dámské kraťasy se suspenzorem WinnWell Jill Mesh YTH  jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod... více informací »
Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell Jill Mesh YTH
Značka: Winnwell
629 Kč
Více informací »
Dámské kraťasy se suspenzorem WinnWell Jill Mesh YTH  jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod...

Dámské kraťasy se suspenzorem WinnWell Jill Mesh YTH  jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj

Dámské kraťasy se suspenzorem WinnWell Jill Mesh YTH  jsou perfektní pro hokejistky, které hledají funkční prádlo pod hokejovou výstroj. Lehký, integrovaný a  pevný suspenzor ochrání vaše intimní partie, ale zároveň neomezuje v pohybu.

Kompresní hokejové šortky značky WinnWell jsou ideální pro hokejové hráčky, jenž hledají pohodlné a příjemné spodky pod hokejové kalhoty. Díky síťovanému polyesterovému materiálu jsou kraťasy velmi vzdušné. Anatomicky tvarovaný suspenzor zajistí spolehlivou ochranu citlivých parti a drží na svém místě, díky pružným páskům.

Suché zipy na kalhotech suplují funkci podvazků a svěle drží štulpny na správném místě.

 

Specifikace

Materiál: Prodyšná polyesterová síťovina
Ochrana zabezpečena: Pánevní chránič je bezpečně držen na místě s vnitřním vakem a legínou gumou
Ochranu: Soft-oboustranný pánevní chránič v ceně
Hodně povedený výrobek Dámské kraťasy se suspenzorem Winnwell Jill Mesh YTH, Dětská, XS od spolehlivého výrobce Winnwell pohodlně seženete zrovna dneska za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 629 Kč.